Nagodba NBA zvezde: 560 dolara zbog šamara

Izvor: Mondo, 22.Jul.2016, 21:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nagodba NBA zvezde: 560 dolara zbog šamara

Košarkaš Golden Stejt Voriorsa naučio je važnu lekciju i prošao sa simboličnom kaznom..

Foto: AP/Eric Risberg

Košarkaš Golden Stejta i reprezentacije SAD, Drejmond Grin zvanično se u petak nagodio sa tužilaštvom zbog prekršajne prijave da je 10. jula učestvovao u tuči.

Američki elektronski mediji preneli su da će Grin platiti kaznu od 560 dolara, kao i da neće imati kontakta sa žrtvom u narednih godinu dana, jer bi onda kazna >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << mogla da postane civilni prekršaj.

Grin je uhapšen u rano jutro 10. jula posle koškanja sa igračem koledž američkog fudbala Džermejnom Edmonsonom, a onda ga i ošamario.

Policija je incident opisala sledećim rečima: "U suštini, to je bila svađa dva momka. Nije bilo povreda".

Grin je jedan od 12 igrača koji će predstavljati SAD na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru. On se svojim saigračima tokom priprema izvinio zbog incidenta.
Pogledaj vesti o: NBA

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.