Izvor: B92, 21.Dec.2021, 11:24
NBA ponovo u "bablu"?; "Nema šanse"
Koronavirus se konstantno širi NBA ligom, ali se čini da ozbiljnijih mera neće biti.
Kada je počela pandemija koronavirusa, tada je NBA liga suspendovala sezonu i ista je nastavljena nekoliko meseci kasnije u Orlandu u čuvenom "mehuru" (bubble).
Ukoliko ste zaboravili, svi igrači su bili smešteni u istom kompleksu i na istom mestu igrali svoje utakmice, a u takvim uslovima su Los Anđeles Lejkersi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << postali šampioni.
Trenutno u Sjedinjenim Američkim Državama ima dosta problema povodom širenja koronavirusa, pogledajte samo koliko je utakmica odloženo što u NFL što u NBA ligi i zbog toga se postavilo pitanje "šta dalje?".
Jedno od pitanja je bio i mogući povratak u babl, ali je neimenovani član stručnog štaba jednog od NBA timova za "Bleacher report" rekao da se to sigurno neće desiti.
"Nema šanse, sigurno se to neće dogoditi i mislim da to zapravo niko i ne želi. Igrači ne bi pristali na takav način života, a i prilično je skupo pa ni NBA ni unija igrača ne mogu to sebi da priušte. Koncenzus je da NBA ne sme da stane, nećemo ići u babl već ćemo pronaći način da se adaptiramo na svet kakav jeste", rekao je on.
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.








