Izvor: B92, 14.Okt.2009, 11:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
NBA: Igrali Stojaković i Miličić
U utorak uveče odigrano je pet utakmica predsezone u NBA ligi, a od srpskih košarkaša nastupali su Predrag Stojaković i Darko Miličić.
Stojaković je ubacio osam poena u velikom porazu Nju Orelansa od Orlanda 86:121. Ni Njujork Darka Miličića nije bio uspešan protiv Filadelfije (85:93), a srpski košarkaš je postigao četiri poena. Vašington je slavio u Detroitu rezultatom 101:98 Boston u Nju Džersiju 91:88, dok je Čikago savladao Milvoki sa 87:86
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Predrag Stojaković je na terenu proveo ukupno 17 minuta i za to vreme je ubacio osam poena, (1-3 za tri poena, 3-4 sa linije slobodnih bacanja), uz dva skoka.
Darko Miličić je igrao nešto manje od svog sunarodnika i na parketu je bio 13 i po minuta, ubacivši četiri poena, uz dve uhvaćene lopte i asistencije i jednu blokadu.
Detroit – Vašington 98:101
(Bajnam 23p, Hamilton 14p, Braun 9p 11s – Arenas 24p, Džejmison 15p 11s)
Nju Džersi – Boston 88:91
(Li 21p, Daglas-Roberts 19p, Lopez 17p 10s – Valas 20p, Rondo 18p 9s 13as, Dejvis 18p)
Njujork – Filadelfija 85:93
(Harington 18p, Čendler 16p, Robinson 15p, Miličić 4p – Jang 26p, Brend 20p)
Čikago – Milvoki 87:86
(Noa 20p 16s, Gibson 15p 10s – Vorik 25p, Iljasova 14p, Dženings 10p 12as)
Nju Orleans – Orlando 86:121
(Vest 14p, Pol 13p, Stojaković 8p – Anderson 22p, Karter 18p)
Pogledaj vesti o: NBA







