MaxBet TIP: Sada malo NBA

Izvor: MVP.rs, 28.Jan.2017, 17:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MaxBet TIP: Sada malo NBA

I danas ćemo pokušati da vas obradujemo dobitnim kombinacijama.

Prethodnih dana smo birali dobre parove i imali odlićnu prolažnost, pogotovo ako ste igrali parove u singlu. Takođe, imali smo i nekoliko kompletno pogođenih tiketa. Pogađanje u visokim procentima, nadamo se, nastavljamo i danas. Ponuda "Maxbet"-a je prepuna košarkaših tipova. U ponudi ove kladionice za subotu, 28. januar, nalaze se mečevi iz čak 19 košarkaških takmičenja, kao i tri specijala sa >> Pročitaj celu vest na sajtu MVP.rs << preko 100 igrača. Mi smo birali ovako:

KELI OLINIK 9.5- (kvota 1.85)

Keli Olinik je u poslednje vreme bio veoma produktivan, uprkos maloj minutaži koju dobija u Boston Seltiksima. Tako je prethodne noći u duelu sa Orlandom za 17 minuta zabeležio 16 poena, šutirajući iz igre 7/7. Danas Seltiksi igraju sa Milvokijem, a mi smo mišljenja da Olinik neće ponoviti igre iz prethodne noći, te da će večeras ostati na učinku manjem od 10 poena.

ŠON KILPETRIK 13.5- (kvota 1.85)

Još jedan igrač koji pruža promenljive partije ove sezone jeste i Šon Kilpetrik. Mladi košarkaš koji je iz Razvojne lige uspeo da se izbori za veliku minutažu u redovima Netsa ove sezone je imao nekoliko sjajnih partija, ali takođe i nekoliko mečeva gde je bio totalno van ritma. Prethodne noći je Klivlendu ubacio 18 poena, a već večeras ga očekuje duel sa Minesotom. Kao i u slučaju Olinika, back-to-back utakmica je jedan od razloga zbog kojih beka Netsa za večeras igramo minus.

TI DŽEJ VOREN 11.5- (kvota 1.90)

I naravno, ne može da prođe predlog parova bez Ti Džej Vorena, našeg omiljenog igrača za minus u poslednjih mesec dana. Imali smo sreću da kad god ga odigramo da nas ispoštuje. Prethodni put smo ga preskočili, a on je Nagetsima ubacio 21 poen. Za danas mu je granica porasla, a protivnik Finiksa je ponovo ekipa Denvera, od koje očekujemo da večeras odradi malo bolji posao.

Kompanija "MaxBet" je svim svojim korisnicima obezbedila novo iznenađenje - freebet bonus od 25 odsto. Neophodne informacije u vezi sa ovom akcijom možete da pronađete OVDE.

Takođe, sada imate mogučnost da obradujete svog prijatelja, tako što imate mogućnost da novac sa svog računa prebacite na račun svog prijatelja. Opširnije o ovoj novini pronađite OVDE.

Svakog dana od devet do 23 sata uz bonus dobijate i kafu, sok ili pivo. Jedino što je potrebno da uradite jeste da ostvarite minimalan uslov za bonus od pet do čak 250 odsto (šest ili više mečeva na tiketu uz kvotu 1.25 ili veću) i uplatite:

1. od 150 do 199 dinara na tiket - DOBIJATE GRATIS KAFU.

2. od 200 do 299 dinara na tiket - DOBIJATE GRATIS SOK.

3. 300 ili više dinara na tiket - DOBIJATE GRATIS PIVO.

Ukoliko još niste, požurite do najbližeg uplatnog mesta "MaxBet"-a i sastavite svoj tiket. Naravno, tu je i mogućnost otvaranja online naloga na koji možete da uplatite novac i da se igrate iz topline vašeg doma.

(foto: MVP)
Pogledaj vesti o: NBA

Nastavak na MVP.rs...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta MVP.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta MVP.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.