Izvor: Mondo, 14.Mar.2017, 20:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ljulj: Za sada ništa od NBA
Jedan od najboljih košarkaša Evrope kaže da je zadovoljan statusom u Realu.
Miloš Teodosić je evropski veteran o čijem odlasku u NBA ligu se najviše priča i piše u poslednjih godinu-dve, ali ne treba zaboraviti ni njegovog vršnjaka Serhija Ljulja (1987. godište), koji je u nedeljnom derbiju protiv Barselone izveo još jedan u nizu spektakularnih poteza dostojnih svake NBA dvorane.
Ali, za razliku od Teodosića, čiji ugovor sa CSKA ističe ovog >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << leta, Ljulj se obavezao na vernost Realu čak do 2021!
Cena njegove slobode prema nezvaničnim informacijama iznosi čak 12 miliona evra, što je dodatni argument za njegov ostanak u glavnom gradu Španije.
"NBA liga je najbolja na svetu po mnogim pitanjima, ali ja sam srećan u Realu i želim da nastavljam da osvajam trofeje u njegovom dresu. Ovde sam uvek imao sjajan tretman", rekao je Ljulj radiju "Onda Sero".
"Ne znam šta nosi budućnost, ali posle ove sezone će mi ostati još četiri godine ugovora sa Realom, a i svakako ne želim u NBA ovog leta".
Ljulja su na draftu 2009. godine izabrali Denver Nagitsi, da bi Hjuston otkupio prava na njega za više od dva miliona dolara.
Pogledaj vesti o: NBA
Ljulj: Za sada ništa od NBA
Izvor: Mondo, 14.Mar.2017
Jedan od najboljih košarkaša Evrope kaže da je sasvim zadovoljan statusom u Realu...Miloš Teodosić je evropski veteran o čijem odlasku u NBA ligu se najviše priča i piše u poslednjih godinu-dve, ali ne treba zaboraviti ni njegovog vršnjaka Serhija Ljulja (1987. godište), koji je u nedeljnom...












