Lapsus NBA šampiona: Jugoslavija može do titule na OI

Izvor: B92, 13.Jul.2021, 08:35

Lapsus NBA šampiona: Jugoslavija može do titule na OI

Opšte je poznato da Amerikanci nisu previše upoznati sa dešavanjima van "njihovog sveta", ali je sada Bajron Skot "prešao igricu".

Govoreći o favoritima na Olimpijskim igrama u Tokiju, bivši košarkaš i trener u NBA ligi, čiji je tri puta bio šampion kao igrač i proglašen za najboljeg trenera, svrstao je Jugoslaviju u one koje mogu da osvoje titulu.

Jugoslavije odavno nema, na sve to ni Srbija kao naslednica >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nije uspela da izbori plasman na Igre, ali to Skot nije znao.

"Mislim da će Francuska biti dobra ove godine... Jugoslavija je uvek jako dobra, Rusija isto. Uvek ima taj jedan tim, može to biti i Kina, ali uvek ima jedan tim koji iznenadi. Ali kada je upitanju osvajanje zlata, Amerika je i dalje prvi favorit", rekao je Skot za američki "TMZ".

Da stvar bude gora Kina i Rusija takođe neće biti u Tokiju...

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Lapsus NBA šampiona: Jugoslavija može do titule na OI

Izvor: Nezavisne Novine, 13.Jul.2021

Opšte je poznato da Amerikanci nisu previše upoznati sa dešavanjima van "njihovog svijeta", ali je sada Bajron Skot "prešao igricu".

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.