Izvor: Sportske.net, 19.Jun.2016, 00:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kako Meta Vorld Pis objašnjava da NBA nije namešten
Bivši košarkaš Lejkersa, poznat i pod imenom Ron Artest, smatra da je u NBA ligi sve regularno.
On u šaljivom tonu objašnjava da Voriorsi "ne smeju sada da plaču", jer su po njegovom mišljenju sami krivi za trenutnu situaciju.
Po njegovom mišljenju je i jedan od glavnih krivaca Drejmond Grin, koji je zbog udaranje Lebrona Džejmsa u "nezgodno mesto" suspednovan sa pete utakmice. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<
Artest misli da je upravo to bila prekretnica, kako je ekipa Golden Stejta tada mogla da dođe do četvrte pobede.
Kako Meta Vorld Pis objašnjava čitavu situaciju, pogledajte u prilogu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








