Igudala dobio ono što je želeo - trejdovan u Majami

Izvor: RTS, 06.Feb.2020, 12:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Igudala dobio ono što je želeo - trejdovan u Majami

Rukovodstva Grizlisa i Hita dogovorili su trejd koji će Andrea Igudalu poslati u Majami, dok će u drugom smeru otići Džastis Vinslou. Postoji realna mogućnost da će i Oklahoma biti uključena u taj posao, odnosno njen igrač Danilo Galinari.
Prethodnih dana jedna od intersantnijih tema u NBA ligi bila je vezana za veterana Andrea Igudalu, odnosno njegov status i želju da po svaku cenu napusti >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << ekipu Memfisa.

Naime, Igi je od trenutka kada je u trejdu došao iz Golden stejta poručivao da ne vidi sebe u tom timu, ali da ne želi otkup ugovora već samo trejd.
To je na izvestan način naljutilo njegove saigrače, mlada lidere tima Dža Moranta i Dilona Bruksa, koji su se tim povodom oglašavali na društvenim mrežama, dok je u odbranu svog nekadašnjeg saigrača iz šampionskog sastava Voriorsa uključio se i Stef Kari.
Ipak, na kraju, trostruki NBA šampion Igudala dobio je ono što je želeo - trejd, i to u redove ozbiljnog takmaca na Istoku, ekipu Majami hita. On je sa timom sa Floride odmah dogovorio dvogodišnji ugovor vredan čak 30 miloiona dolara, sa tim što je druga sezona opciona i o njoj će odlučivati klub.
U suprotnom pravcu, u Tenesi kod našeg Marka Gudurića, otišao je odlični univerzalac Džastis Vinslou (23).
No, to verovatno neće biti konačan aranžman, pošto će tim Majamija morati još nešto da da.
Zato se u celoj priči i dogovoru spominje i tim Oklahome, odnosno Danilo Galinari, koji je takođe velika želja prvog čoveka Hita, Peta Rajlija.
Za očekivati je da se ceo posao i dogovor ta tri tima finalizuje u toku današnjeg dana, koji je poslednji u ovom prelaznom roku, odnosno "trejd dedlajnu". 
Pogledaj vesti o: NBA

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.