Izvor: Sportske.net, 03.Mar.2016, 01:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gaudlok ponovo u NBA ligi
Američki mediji prenose vest da se Endrju Gaudlok vratio domovinu.
Nakon epizode u Kini, Gaudlok će nastaviti karijeru u Hjuston Roketsima.
27-godišnji bek-šuter ima iskustvo igranja u najjačoj košarkaškoj lgi na svetu, dve sezone je bio član LA Lejkersa.
Prošle sezone Endrju Gaudlok je bio jedna od najvećih uzdanica Fenerbahčea, a ove sezone je igrao za kineski Ćinđijang.
'Rakete' su pojačale roster još jedinim igračem koji je ove sezone 'zarađivao za leba' u Kini, reč je o Majklu Bisliju.
Obojica su potpisala ugovor sa franšizom iz Hjustona do kraja sezone, sa opcijom pridužetka za narednu.
Pogledaj vesti o: NBA
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




