Garnet: Moj poslednji ol-star...

Izvor: Sportal.rs, 14.Feb.2013, 22:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Garnet: Moj poslednji ol-star...

Jedan od najboljih krilnih centara NBA lige ikada, Kevin Garnet, izjavio je da će mu predstojeći skup "svih zvezda" u Hjustonu, biti ujedno i poslednji u 18- godišnjoj karijeri.
Pogledaj vesti o: NBA

Nastavak na Sportal.rs...



Povezane vesti

Garnet: Moj poslednji Ol-star

Izvor: B92, 14.Feb.2013

Košarkaš Boston Seltiksa Kevin Garnet izjavio je da će ovogodišnji Ol-star meč biti njegov poslednji...Garnet će u Hjustonu imati 15. pojavljivanje na Ol-star vikendima, a kako je napunio 36 godina, smatra da više neće imati priliku za učestvovanje na toj manifestaciji,.."Neću da se ponašam...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.