Dončić: Uživam u Realu, možda ne odem u NBA

Izvor: N1 televizija, 11.Okt.2017, 21:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dončić: Uživam u Realu, možda ne odem u NBA

Luka Dončić, verovatno najveći košarkaški talenat na svetu, kaže da nije isključeno da ostane u Real Madridu i posle ove sezone.

Dončić je svoj talenat potvrdio i tokom Evrobasketa, pa ga već sada mnogi vide kao prvog pika na NBA draftu.

"Ne mora da znači da je ovo moja poslednja sezona u Realu", rekao je supertalentovani košarkaš i dodao da uživa u Madridu:

"Ove godine imam veću odgovornost u ekipi, posebno zbog povrede Serhija Ljulja >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << koji je veoma važan za našu igru. Ne gledam daleko u budućnost. U Realu sam, ovde se osećam najbolje."

Mnogi Dončića vide kao prvog pika na sledećem NBA draftu.

"Ne mogu ništa o tome da kažem jer ne znam šta će se dogoditi. Osećam se dobro kao lider ekipe i želim da pomognem timu koliko god mogu."

Prosto je neverovatno kako Dončić igra sa samo 18 godina. On kaže da uživa i da ne oseća pritisak.

"Nemam pritisak. Svi me to pitaju. Ali, ovo je košarka koju toliko volim. Ne možete imati pritisak kada radite nešto što volite. Lepo je kada govore o tebi u superlativima, ali trudim se da se izolujem koliko god mogu. Želim da ostanem na zemlji, da treniram i koncentrišem se na košarku i Real."
Pogledaj vesti o: NBA

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.