Divac doveo i Vinsa Kartera u Kingse

Izvor: B92, 07.Jul.2017, 20:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Divac doveo i Vinsa Kartera u Kingse

Vlade Divac, generalni menadžer Sakramenta, nastavlja iz dana u dan da pojačava roster Kingsa pred novu sezonu NBA lige.

Posle sjajnog posla i izbora na nedavnom draftu, odnosno dolazaka iskusnih Zeka Rendolfa i Džordža Hila iz Memfis Grizlisa, stigao je i Vins Karter.

Neuništivi veteran, koji je takođe nastupao za Grizlise, odigraće u Kaliforniji svoju dvadesetu sezonu u najjačoj ligi sveta i inkasirati novih osam miliona dolara.

'Vinsenity' >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je uz Dirka Novickog, koji je u petak ušao u istoriju NBA lige, jedini preostali aktivan igrač sa drafta iz 1998. godine, pošto se na kraju prošle sezone povukao Pol Pirs.

Jedan od najboljih kucača u istoriji ove igre, četredesetogodišnji 'Air Canada' je prošle sezone u proseku beležio osam poena, tri skoka i nešto manje od dve asistencije, za 25 minuta na parktu u proseku, a nastupao je još i za Toronto Reptorse, Orlando Medžik, Finiks Sanse i Dalas Meverikse.
Pogledaj vesti o: NBA

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.