Dabl-dabl Jokića u porazu Denvera od Detroita (VIDEO)

Izvor: Beta, 23.Nov.2022, 08:59

Košarkaši Detroita pobedili su noćas na gostovanju ekipu Denvera sa 110:108, i tako su prekinuli niz od sedam vezanih poraza u NBA ligi.Detroit je serijom 11:1 početkom četvrte četvrtine poveo sa 96:84, da bi domaći tim u nastavku prišao na poen razlike (104:103).Šut za produžetak je posle skoka u napadu promašio Aron Gordon.Hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović je za goste postigao 22 poena, uz devet skokova, poen manje je dodao Alek Burks, a Kevin Noks drugi je postigao 17 poena, uz osam uhvaćenih lopti.Nakon što je propustio poslednje tri utakmice zbog korona virusa, na teren se vratio srpski košarkaš Nikola Jokić.On je u poraženom timu ostvario učinak od 31 poena, 10 asistencija i devet skokova, i samo jedna uhvaćena lopta ga je delila od četvrtog tripl-dabla u sezoni.Majkl Porter džunior je upisao 18 poena, uz osam skokova, dok je Gordon zabeležio 17 poena i sedam skokova.Denver je na sedmom mestu Zapadne konferencije sa 10 pobeda i sedam poraza, dok je Detroit na poslednjem 15. mestu Istočne konferencije sa četiri pobede i 15 poraza.Filadelfija je na svom terenu savladala Bruklin sa 115:106.Domaći tim je bio oslabljen neigranjem Džoela Embida i Džejmsa Hardena, a do pobede ih je vodio Tobajas Heris sa 24 ...
Pogledaj vesti o: Coronavirus

Nastavak na Beta...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Beta. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Beta. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.