Izvor: Mondo, 29.Jan.2018, 20:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Bio je NBA igrač, makar na kratko
Navijač Nju Orleans Pelikansa uspeo je da se infiltrira u ekipu tokom zagrevanja za utakmicu protiv Hjustona.
Navijač Nju Orleansa u petak je uoči utakmice protiv Los Anđeles Klipersa sproveo u delo smelu, ali originalnu ideju, kojom je sebi priuštio ostvarenje sna - nekoliko trenutaka u ulozi NBA košarkaša.
On je iskoristio činjenicu da majice za zagrevanje ove sezone imaju i kapuljaču, koju igrači >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << često drže na glavi, pa je tako odeven iskoristio nepažnju obezbeđenja da šmugne na parket i pridruži se zagrevanju Pelikansa.
Afroamerikanac je, uprkos ne baš sportskoj građi, nekoga uspeo da zavara, pa je posle kraćeg cupkanja i istezanja dobio loptu i uputio jedan šut.
U tom trenutku je pripadnik obezbeđenja prozreo njegovu "igru" i vratio ga u prvi red gledališta, uz oštro upozorenje da to više ne sme da se ponovi...
This Pelicans fan pretended to be a player during warmups (who passed him the ball?!?) (: @lina112111)
A post shared by Sports Blog Nation (@sbnation) on Jan 29, 2018 at 8:04am PST













