Vidić do kraja godine van terena

Izvor: NaDlanu.com, 03.Nov.2012, 00:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vidić do kraja godine van terena

Kapiten fudbalera Mančester Junajteda Nemanja Vidić odsustvovaće sa terena do kraja godine, saopšteno je danas na sajtu "đavola".

Nemanja Vidić je desno koleno operisao u septembru i prema prvim prognozama trebalo je da pauzira osam nedelja, ali se njegov povratak očekuje mesec dana kasnije."Kada je Vidić u pitanju, mislim da je realno da ga vidimo na terenu krajem decembra, možda oko Božića", rekao je menadžer Junajteda Aleks Fergusona pred meč sa Arsenalom. Srpski fudbaler je posle sedmomesečne pauze, ponovo zaigrao u avgustu, ali mu je stradao meniskus na desnom kolenu zbog čega je morao na drugu operaciju za godinu dana.(Tanjug)
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na NaDlanu.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NaDlanu.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NaDlanu.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.