Solskjer postavio cilj

Izvor: Sportske.net, 03.Apr.2019, 13:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Solskjer postavio cilj

Norvežanin govorio za medije nakon poraza od Vulverhemptona, ovo je njegov cilj za tekuću sezonu.

Trener fudbalera Mančester junajteda Ole Gunar Solskjer rekao je da je njegovoj ekipi potrebno pet pobeda u poslednjih šest utakmica, kako bi završila među četiri najbolje u Premijer ligi.

Junajted je sinoć izgubio od Vulverhemptona sa 1:2 ostao je peti na tabeli sa 61 bodom, koliko ima i četvtoplasirani Totenhem. Arsenal na trećem mestu ima 63 boda, a šestoplasirani >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Čelsi ima 60. Junajted je, međutim, odigrao utakmicu više od ta tri londonska kluba.

"Bilo nam je potrebno 15 bodova iz sedam utakmica, a sada je 15 bodova iz šest, pa nemamo mnogo prostora za poraze. Teže je nego što je bilo, ali imamo dobar tim pa će i našim protivnicima biti teško protiv nas", rekao je Solskjer, preneli su britanski mediji.

Junajted će četiri prvenstvene utakmice igrati na "Old Trafordu", protiv Vest Hema, Mančester sitija, Čelsija i Kardifa, a na gostovanjima protiv Evertona i Hadersfilda, koji je već ispao iz lige.

Liverpul je prvi na tabeli sa 79 bodova, a dva manje i utakmicu manje ima Mančester siti.
Pogledaj vesti o: Manchester United,   London

Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

TRENER MANČESTERA NE ŽELI DA STANE Solskjer: Treba nam pet pobeda do kraja!

Izvor: Kurir, 03.Apr.2019

Trener fudbalera Mančester junajteda Ole Gunar Solšer rekao je da je njegovoj ekipi potrebno pet pobeda u poslednjih šest utakmica, kako bi završila medju četiri najbolje u Premijer ligi.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.