Salah jedini pogodio na Enfildu VIDEO

Izvor: B92, 06.Maj.2023, 20:23

Salah jedini pogodio na "Enfildu" VIDEO

Fudbaleri Liverpula pobedili su na "Enfildu" ekipu Brentforda minimalnim rezultatom (1:0), u meču 35. kola Premijer lige.

Jedini gol na utakmici viđen je u 13. minutu, a strelac je bio Mohamed Salah, posle asistencije Virdžila van Dajka.

Egipćaninu nije bilo teško da sa gol-linije ubaci loptu u mrežu, posle odlične kombinacije Fabinja i Van Dajka.

"Redsi" su i dalje peti sa 62 boda, jednim manje od Mančester junajteda, koji ima i dva odigrana meča >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << manje.

Brentford je nakon dva vezana trijumfa upisao poraz i sada je deveti sa 50 bodova.

Nije bilo mnogo prilika u Liverpulu ovog popodneva, a definitivno svoj dan nije imao Kod Gakpo, koji je u drugom poluvremenu propustio dve izgledne šanse.

Liverpul u sledećem kolu gostuje Lesteru, dok će Brentford dočekati Vest Hem.