Izvor: Nezavisne Novine, 29.Okt.2016, 18:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Remi Mančestera, Siti okončao niz poraza

Fudbaleri Mančester Junajteda nastavili su sa lošim rezultatima u Premijer ligi, osvojili su samo bod protiv Barnlija u desetom kolu.

"Crveni đavoli" su remizirali bez golova sa timom kojem je cilj opstanak u eliti, čime su produžili seriju bez pobjede na četiri utakmice.

S druge strane, gradski rival Siti je sa 4:0, uz po dva gola Serhija Aguera i Ilkaja Gindoana, slavio kod Vest Bromviča, te okončao svoj niz od tri meča bez trijumfa.

U derbiju >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << kola Totenhem je igrao 1:1 sa šampionom Lesterom, Midlzbro je nadigrao Bornmut 2:0, dok je Votford minimalnim rezultatom savladao Hal Siti.

U prvom meču kola Arsenal je slavio u Sanderlendu, kasnije Liverpul gostuje Kristal Palasu, dok se u nedelju sastaju Everton – Vest Hem i Sautempton – Čelsi.

(B92)
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.