Izvor: Sportske.net, 07.Dec.2020, 18:17
Rajola najavio najveću transfer bombu, rastanak koji su svi priželjkivali
Pitanje je samo kog trenutka će odjeknuti.
Poznati francuski fudbaler Pol Pogba napustiće Mančester junajted, potvrdio je u izjavi za Tutosport njegov agent Mino Rajola.
Francuz ima ugovor sa "crvenim đavolima" do leta 2022. godine, ali za više od četiri godine u klubu nije uspeo da se adaptira ni kod jednog menadžera.
Kraj je bio sasvim očekivan.
"Mogu da kažem da je Pogba završio sa Mančester junajtedom" - >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << rekao je Rajola za italijanski Tutosport.
U prethodnom periodu francuski reprezentativac se dovodio u vezu sa Real Madridom i Juventusom, ali će o konkretnim indicijama o transferu tek biti reći.
Pogba se na leto 2016. godine posle nekoliko uspešnih sezona u Juventusu vratio na Old Traford, ali je ubrzo upao u nemilost Žozea Murinja, sa kojim je često dolazio u nesuglasice.
Sa Ole-Gunarom Solskjerom se nije usaglasio u vezi sa pozicijom u timu, pa je na većini isprobanih pružao partije ispod očekivanih.
Za vikend je postigao gol protiv Vest Hema u Londonu, nedovoljno da popravi opšti utisak.
Pogledaj vesti o: Manchester United
BOMBA JE SPREMNA: Francuz napušta Mančester!
Izvor: HotSport.rs, 07.Dec.2020
Menadažer je potvrdio! Dugo se priča o mogućem odlasku reprezentativca Francuske iz Mančestera. Pol Pogba će na zimu napustiti ekipu, bez obzira na ugovor koji traje do 2022. godine. Njegov menadžer Mino Rajola, potvrdio je informaciju u razgovoru za Tutosport. PROČITAJTE JOŠ: BUFON SE VRATIO:...







