Izvor: BanjalukaLive.com, 11.Feb.2012, 22:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Premijer: Runi srušio Liverpul

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Liverpul sa 2:1 u prvom meču 25. kola Premijer lige i popeli se na prvo mjesto na tabeli. Osim pobjede Junajteda, meč je obilježio incident između fudbalera Mančestera Patrisa Evre i Liverpula Luisa Suareza. Poslije izjednačenog prvog dijela igre, fudbaleri aktuelnnog šampiona uspjeli su početkom drugog poluvremena da odluče meč. Dvostruki strijelac bio je Vejn Runi u 47. i 50. minutu. Liverpul je do kraja meča pokušavao da poravna rezultat, ali je Suarez samo ublažio poraz u 80. minutu kada je poslije greške odbrane Mančestera ćušnuo loptu u mrežu domaćina za konačnih 2:1. Mančester
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona,   Incident

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.