Ovako se Junajted spasao nove blamaže u Ligi šampiona VIDEO

Izvor: B92, 24.Okt.2023, 23:40

Prava ludnica viđena je na "Old Trafordu" gde je Mančester junajted nekako pobedio Kopenhagen rezultatom 1:0.

"Crveni đavoli" su uz dosta muke, golom Harija Megvajera u 72. minutu, stigli do prvog trijumfa u grupi A.

Završnica susreta je bila više nego interesantna, a gosti iz Danske su u sedmom minutu sudijske nadoknade propustili šansu da izjednače.

Jedanaesterac je skrivio Skot Mektomini, odgovornost je preuzeo Džordan Larson, ali je Andre Onana >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bio spasila Junajteda ove večeri.

Da je Kopenhagen izborio bod, Junajted bi praktično bio na konopcima, sa samo jednim bodom iz tri kola.

Ovako, tim Erika ten Haga je preživeo i u narednoj rundi, u prestonici Danske, probaće novom pobedom da se uključi u trku za plasman u nokaut fazu, gde je jednom nogom već minhenski Bajern.

Vratimo se nakratko na penal još, pošto mu je prethodila još jedna zanimljiva situacija.

Kamere su uhvatile kako mladi Alehandro Garnaćo kopa oko bele tačke u nameri da poremeti i oteža posao izvođaču.

Ko zna, možda je i to uticalo da Larson ne izvede penal onako kako je želeo.

Pogledaj vesti o: Manchester United,   Liga Šampiona