Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 03.Dec.2023, 11:51

Njukasl dobio derbi protiv Junajteda, Megvajeru poništen gol u 89. minutu

Gordon junak Svraka Fudbaleri Njukasla pobedili su Mančester junajted u derbiju 14. kola Premijer lige rezultatom 1:0 (0:0)! Domaćin je bio opasniji rival i tu svoju bolju igru krunisao je golom Entonija Gordona u 65. minutu, na asistenciju Kirana Tripijea. Upravo je Tripije bio najboliži golu u prvom poluvremenu. Odlično je u 38. izveo slobodan […]
Vest Njukasl dobio derbi protiv Junajteda, Megvajeru poništen gol u 89. minutu objavljena je na sajtu Vojvodina uživo.
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na VojvodinaUzivo.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta VojvodinaUzivo.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta VojvodinaUzivo.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.