Izvor: MozzartSport.com, 24.Okt.2021, 18:26

Niko mu ne može ništa, Salah igra za desetku, Liverpul dere kožu s leđa Mančestera (VIDEO)

Na Old Trafordu četiri komada za poluvreme
Mnogi će kazati da trenutno na planeti ne postoji igrač u boljoj formi. Govorio je o tome i Jirgen Klop pred najveći engleski derbi. Mohamed Salah se postarao, još jednom, da ubedi svetku javnost kako je fudbaler u modi.
Na Teatru snova, toj pozornici fudbala, Liverpul igra kao u snovima. Četiri gola je dao Mančester junajtedu tokom prvog poluvremena, a posle Nabija Keite i Dioga Žote gol za Crvene postigao je i Egipćanin. I to posle sjane kombinacije baš sa Keitom i Žotom.
Deseta uzastopna utakmca na kojoj Salah daje gol! Ukupno...