Izvor: Piplmetar.rs, 15.Mar.2023, 06:30
Kazemirova crvena mančesterska turneja
Drugi direktan crveni karton u karijeri dobio je sinoć Kazemiro, i to mu je drugi od kada je igrač Mančester junajteda.
Znamo da svi dobro poznatu onu: ,,U španskoj ligi se sudi sve, Premijer liga dopušta više kontakta“. E, pa čigledno nije tako, barem ne više. Kao što znamo ovu floskulu, tako znamo i kako je Brazilac igrao u Real Madridu, a nikada nije ovako kažnjavan.
Menadžer Mančester junajteda Erik ten Hag kivan je Premijer ligu da je nije ispunila obećanje >> Pročitaj celu vest na sajtu Piplmetar.rs << da će dozvoliti veći fizički kontakt ove sezone.
31-godišnji Brazilac sada se suočava sa suspenzijom od četiri utakmice nakon odluke Entonije Tejlora da mu dodeli direktan crveni karton u 34. minutu meča protiv Sautemptona.
Ten Hag je nakon toga branio svog igrača i rekao da će klub ‘videti’ da li će se žaliti na crveni karton.
,,Sudije su ušle u sezonu s politikom da smo mi Premijer liga, želimo intenzitet i želimo da budemo jaki“, rekao je, pa dodao:
„Naravno, loše izgleda kada zamrznete kadar, ali svi koji znaju nešto o fudbalu znaju šta je loše, a šta pošteno. Kažem vam da je Kazemiro vrlo pošten igrač. Nije mnogo rekao u svlačionici. Razočaran je„, prokomentarisao Ten Hag.
,,Uz nedosljednost, igrači više ne znaju kakva je politika. Ovaj tim je još jednom pokazao veliki duh. Sa 11 na 10, odigrali smo na dobrom nivou“, rekao je Ten Hag.
Kazemiro je isključen dva puta u Real Madridu zbog dva žuta kartona. Od dolaska u Mančester automatski je dobio crveni karton protiv Kristal Palasa 4. februara i ponovo u nedelju, što će njegov ukupan broj propušt
Opširnije
Izvor: Sportske NET
Pogledaj vesti o: Manchester United, Hag









