Junajted sprečio blamažu kod četvrtoligaša VIDEO

Izvor: B92, 28.Jan.2024, 20:28

Fudbaleri Mančester junajteda su uz dosta muke preskočili četvrtoligaša, ekipu Njuporta, u 1/16 finala FA kupa – 4:2.

Tim Erika ten Haga je imao dva gola prednosti posle samo 13 minuta, međutim, 16. tim Lige 2 vratio je ubrzo rezultat na početak.

Sve je počelo pogotkom Bruna Fernandeša u sedmom minutu, da bi samo šest minuta kasnije Kobi Mejnu povisio rezultat.

Njuport je do odlaska na odmor uspeo da smanji zaostatak, a strelac u 36. minutu bio je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Brajan Moris.

Novi šok priredio je Vil Evans, koji je odmah na startu nastavka, u 47. minutu, izjednačio rezultat.

Bruno i Lisandro Martines su propustili šanse, da bi nakon stative koju je pogodio Luk Šo, mrežu domaćih zatresao Antoni.

Brazilac je tako prekinuo post dug 31 utakmicu u dresu "crvenih đavola".

Tačku na susret stavio je Rasmus Hojlund u četvrtom minutu nadoknade – za plasman Junajteda u osminu finala.

Pogledaj vesti o: Manchester United