Junajted pobedio Siti i osvojio FA kup; Trofeji i za Bajer, PAO, PSŽ i Seltik

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 25.Maj.2024, 18:54

Fudbaleri Mančester Junajteda osvojili su FA kup, pošto su danas u finalu na Vembliju pobedili Mančester Siti 2:1.
Junajted je poveo golom Antonija Garnaća u 30. minutu posle velike greške odbrane Sitija, da bi Kobi Maino duplirao prednost u 39. minutu.
Strelac jedinog gola za Siti bio je Žeremi Doku u 87. minutu.
Ovo je 13. FA kup za Mančester Junajted.
Osvajanjem FA kupa klub sa Old Traforda je obezbedio učešće u Ligi Evrope za sledeću sezonu.
Fudbaleri Seltika pobedili Rendžers u finalu Kupa Škotske
Fudbaleri Seltika osvojili su Kup Škotske, pošto su danas u finalu u Glazgovu pobedili Rendžers 1:0.
Seltik je do rekordnog 42. kupa doveo...
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...