Izvor: B92, 19.Sep.2021, 16:57

De Hea junak: Nobl ušao sa klupe da izvede penal u nadoknadi – i promašio!

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Vest Hem 2:1 (1:1), u meču petog kola engleske Premijer lige.
Kristijano Ronaldo je ponovo bio strelac za Mančester junajted, Lingard je pogodio za vođstvo, a Vest Hem je imao priliku da dođe do boda u 95. minutu iz penala. Nobl je promašio.
Srpski fudbaler Nemanja Matić igrao je od 88. minuta.
Domaćin je poveo u 30. minutu, kada je Boven proigrao Benramu, a on pogodio Varana i lopta je prevarila De Heu i ušla u gol.
Izjednačio je Kristijano Ronaldo u 35. minutu. Fabijanski mu je odbranio prvi šut, ali mu se lopta odbila na nogu i sa nekoliko metara je smestio u gol....