Izvor: Press, 02.Okt.2014, 11:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Alves odlučio: Sledeće sezone igram u Engleskoj!
Fudbaler Barselone Dani Alves izjavio je danas da će sledeće sezone igrati u Premijer ligi.
Alvesu ugovor sa Barselonom ističe u junu 2015. i već ovog leta je bio na pragu odlaska sa Nou Kampa.
"Selim se u Englesku seldeće godine. Igraću u postojbini fudbala. Ovo je moja poslednja sezona u Barseloni", rekao je Alves za list O Globo.
On nije oktrivao o kojem klubu je reč, ali >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << levi bek je u prošlosti često bio povezivan sa Liverpulom i Mančester Junajtedom.
Alves je u Barselonu došao 2008. iz Sevilje i do sada za katalonski klub odigrao 303 utakmice, dao 20 golova i osvojio ukupo 16 trofeja.
Pogledaj vesti o: Manchester United







