Izvor: B92, 16.Feb.2017, 00:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Venger: Šok!
Menadžer Arsenala Arsen Venger bio je šokiran rezultatom u utakmici protiv Bajerna iz Minhena u Ligi šampiona.
Fudbaleri Bajerna već su obezbedili plasman u četvrtfinale trijumfom od 5:1 na ’Alijanc areni’, čime su ponovili rezultat sa prošlog meča dve ekipe u Minhenu.
Iako je na poluvremenu bilo 1:1, igra ’Tobdžija’ se raspala u nastavku i da nije bilo golmana Ospine, rezultat bi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << bio mnogo ubedljiviji.
"Ne tražim opravdanja. Bili smo poprilično čvrsti u odbrani do njihovog drugog gola. Šok je izgubiti meč ovolikom razlikom", rekao je Venger.
On je istakao da je povreda Lorana Košelnog početkom drugog poluvremena mnogo uticala na dalji tok utakmice.
"Izgubili smo Košelnog i tada smo mentalno pali. Bajern je bio bolji tim od nas", dodao je Francuz.
Revanš meč na programu je 7. marta u Londonu.










