UŽIVO: REAL - ATLETIKO 1:1 (91. minut)! Ramos za produžetke

Izvor: Vesti-online.com, 24.Maj.2014, 23:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Produžeci u Lisabonu u finali Lige šampiona. Atletiko je do 93. minuta vodio golom Dijega Godina, ali je Serhio Ramos spasio Real.

Dijego Godin viši od Kedira i glavom lobuje nesigurnog Kasiljasa za gol Atletika

90+5. minut - Kraj drugog poluvremena. Igraće se produžeci.

90+3. minut - Korner za Real. Jedna od poslednjih prillika za izjednačenje. GOOOL - SERHIO >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << RAMOS sjajno skače u šesnaestercu Atletika i donosi izjednačenje i verovatno produžetke u Lisabonu. Veliki propust igrača Atletika. ponestale je koncentracije u finišu meča.

90+1. minut - Slab šut Sose. Istekao je 90. minut. Još pet minuta do kraja.

90. minut - Novi prekršaj nad Viljom. Prilika da se malo zadrži vreme.

89. minut - Prekršaj nad Viljom. Atletiko sve bliži prvoj titulu šampiona Evrope.

88. minut - Morata pravi prekršaj nad Godinom. Malo predaha za odbranu Atletika.

87. minut - Slobodan udarac za Real sa 30-ak metara. Nova opasnost po Kurtou.

85. minut - Nova šansa za Real. Panika u redovima Atletika.

84. minut - Prva nesigurnost Kurtoe, ali nisu se snašli igrači Atletika.

82. minut - Gabi (Atletiko) se žali na povredu. Kapiten "jorgandžija" malo glumi povredu.

81. minut - Bunker Atletika. Siloviti napadi Reala.

80. minut - Pritisak Reala, šansa za Iska. Morata je poslednji adut Anćelotija. Ušao je umesto neprimetnog Benzeme.

78. minut - Velika šansa za Gereta Bejla. Pretrčao je Godina, ali slab šut Velšanina.

77. minut - Benzema pravi faul nad Godinom u šesnaestercu Atletika. Ništa od izjednačnje. Bučni navijači Atletika.

74. minut - Žuti karton za Huanafrana (Atletiko). Šansa za Ronalda. Akrobarski pokušaj, ali preko gola.

73. minut - Ronaldo je uposlio Bejla, ali je Velšanin neprecizan. Sve manje vremena za četu Karla Anćelotija.

72. minut - Žuti karton za Davida Vilju (Atletiko) posle nesmotrenog starta nad Kasiljasom.

70. minut - Šansa za Real, ali Di Marija se spetljao u šesnaestercu Atletika.

67. minut - Isko šutira sa 20 metara, ali pored gola.

66.minut - Argentinac Sosa menja Raula Garsiju.

64. minut - Novi korner za Atleitiko. "Jorgandžije" najopasnije iz prekida. Miranda je skočio, ali ništa od gola. Treći korner u poslednjih 60 sekundi za Atletiko.

63. minut - Ronaldo ima šansu, ali nije uspeo glavom da matira Kurtou.

59. minut - Dvostruka izmena u ekipi Reala. Ulaze Marselo umesto Koentraa i Isko umesto Kedire.

56. minut - Rasplamsala se igra. Korner za Atletiko. Šansa za Adrijana, samo novi korner.

55. minut - Real se budi. Ronaldo glavom šutira pored gola.

54. minut - Dobar šut Ronalda, ali je Kurtoa odbranio. Samo korner.

52. minut - Atletiko je primio samo šest golova u dosadašnjoj sezoni Lige šampiona. Jedina ekipe je bez poraza. Da li će tako i da ostane. Žuti karton za Mirandu (Atletiko). Slobodan udarac za Real sa 23 metara.

51. minut - Raul Garsija ima šansu za Atletiku, ali loše šutira. Real nemoćan, igrači Atletika puni samopouzdanja.

50. minut - Očekivao se pritisak Reala na startu drugog poluvremena, ali za sada, Real je nemoćan.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

45+1. minut - Žuti karton za Kediru (Real). Kraj prvog poluvrmena. Minimalna prednost Atletika.

45. minut - Najbolji igrač planete Kristijano Ronaldo nije se "video" na terenu. korner za Real.

43. minut - Real ima veći posed lopte - 58:42.

41. minut - Korner za Atletiko. Nova šansa posle prekida. Adrijan Lopez je sjajno skočio, uputuio udarac, ali preko gola. Na "La Lušu" čuju se samo navijači Atletika.

39. minut - Prvi korner za Real. Karvahal loše šutira. Ostaje 0-1.

36. minut - Drugi korner za Atletiko. GOOOL - 1:0 za Atletiko. DIJEGO GODIN glavom vara nesigurnog Ikera Kasiljasa, koga je lopta preletela. Talični štoper Altletika je doneo titulu šamiona Španije svom timu golom u Barseloni (utakmica je završena rezultatom 1:1 što je bilo dovoljno "jorgandžijama" da stignu do trona) u poslednjem kolu Primere. Da li će i titulu prvaka Evrope?

33. minut - Sjajan solo prodor Bejla, ali je loše šutirao. Nema golova u Lisabonu.

32. minut - Adrijan je pokušao za Atletiko, ali njegov šut je izblokiran

28. minut - Kristijano Ronaldo šutira, ali slabo, siguran je Kurtoa.

27. minut - Žuti kartoni za Serhija Ramosa (Real) zbog prigovora i Raula Garsiju (Atletiko) zbog oštrog starta nad Di Marijom. Slobodan udarac sa 30 metara za Real.

25. minut - Ateltiko ima inicijativu, ali nema opasnosti po gol Kasiljasa. Prvi korner za Atletiko.

22. minut - Idealni uslovi na stadionu. Temperatura 17 stepeni. Nema šansi, nema igre, za sada NULA od fudbala!

19. minuta - Nema uzbuđenja na "La Lušu". Razočaravajuća igra na startu. Bez šuta na gol rivala. Kasiljas i Kurtoa besposleni.

15. minut - Atletiko se oslobodio pritiska i sve češće napada. Bučniji navijači "jorgandžija".

13. minut - Koentrao centrira, ali je daleko lopta od Ronalda i Benzeme. Nema promene rezultata. Ispitivanje snaga na startu.

9. minut - Dijego Kosta ne može da nastavi igru. Povreda je bila jača od njega. Ne pomaže ni "lekovita terapija" Marijane Kovačević. Umesto naturalizovanog Španca u igri je Adrijan Lopez.

8. minut - Gužva u šesnaestercu Reala, ali se Kosta spetljao. Lagani ritam na startu, niko se ne "zaleće, vreba se greška rivala.

6. minut - Prvi pokušaj za Real, ali Benzema nije upseo da doda loptu do Ronalda. Kurtoa je bio pribran.

4. minut - Real ima terensku inicijativu na startu meča.

1. minut - Utakmica je počela.

Spektakl pre početka utakmice. Fudbaleri izlaze na teren.

Miranda je stavio u džep Kristijana Ronalda

U sastavu Reala malo iznenađenje. Nema prgavog Portugalca Pepea, koji se nije dovoljno oporavio od povrede (na klupi za rezerve). Njegovo mesto je zauzeo Francuz Varan. Zbog žutih kartona u timu Reala nema Ćabija Alonsa, a Karlo Anđeloti se odlučio za ofanzivnu taktiku sa isturenim Ronaldom i Benzemom, a sa krila će da prete Di Marija i Geret Bejl.

Navijači Atletika raspoloženi pre početka utakmice, videćemo kako će biti na kraju

U timu Atletika pojavio se, ipak, Dijego Kosta, ali je već u devetom minutu morao da napusti igru.

SASTAVI TIMOVA:

REAL: Kasiljas, Karvahal, Ramos, Varan, Koentrao (od 59. Marselo), Kedira (0d 59. Isko), Modrić, Di Marija, Bejl, Ronaldo, Benzema (od 80. Morata).

ATLETIKO: Kurtoa, Huanfran, Miranda, Godin, Filipe Luiz (Aldeverld), Tijago, Gabi, Raul Garsija (od 66 Sosa), Koke, Kosta (od 9. minuta Adrijan), Vilja.

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.