Teri kao Drogba i Anelka?

Izvor: Sportske.net, 30.Sep.2015, 15:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Teri kao Drogba i Anelka?

Engleski fudbaler ide u Kinu?

Dan nakon što je legendarni fudbaler Čelsija Džon Teri izostavljen iz tima za meč Lige šampiona protiv Porta, u javnosti su se pojavile nove transfer spekulacije.

Engleski mediji uveliko javljaju da se Teri sprema za odlazak, te da mu je postalo jasno da će uskoro i zvanično postati treći izbor za mesto u defanzivi iza Zume i Kejhila.

Takođe, Murinjo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << ne odustaje od dovođenja Stounsa iz Evertona i jasno je da za njega neće imati previše mesta u timu.

Iskusni 34-godišnjak navodno razmatra opcije, a ima ih nekoliko. U želji da angažuju zvučno ime, nekoliko kineskih klubova je navodno već kontaktiralo čelsi, a u trku je ušao i turski Fenerbahče koji je tokom leta već doveo par zvučnih pojačanja.

Inače, vredi pomenuti da Terijev ugovor ističe na kraju tekuće sezone kada će engleski fudbaler bez ikakvog obeštećenja moći da se pridruži klubu po svom izboru.

Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

VREME ZA RASTANAK: Teri napušta Čelsi?

Izvor: HotSport.rs, 30.Sep.2015

Sve češće Džon Teri je umesto na terenu na klupi sa rezervnim igračima Čelsija što je dovelo do toga da su mediji počeli da spekulišu oko njegovog napuštanja Stamford Bridža.. . Tako je među prema pisanju ostrvskih medija prvi u red zainteresovanih klubova stao Fenerbahče koji nije gadljiv...

Nastavak na HotSport.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.