Izvor: Mondo, 23.Nov.2016, 21:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Šteta, prosuli sve na Brdu
Čukarčki nije uspeo da eliminiše Rozenborg i plasira se u narednu fazu omladinske Lige šampiona.
Mladi fudbaleri Čukaričkog nisu uspeli da se plasiraju u narednu rundu Lige šampiona, pošto su večeras u revanš meču kao domaćini poraženi u meču sa Rozenborgom 2:0 (0:0).
Gosti su slavili golovima u samom finišu utakmice.
Norvežani su u 88. minutu poveli golom Frederika Vinjea iz penala i anulirali prednost Čukaričkog iz prvog meča u Trondhajmu, da bi u 91. minutu Simen Nordskag postigao pogodak za prolaz u narednu fazu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








