Riberi: Ne plašimo se nikoga

Izvor: Sportski Žurnal, 16.Mar.2012, 22:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Riberi: Ne plašimo se nikoga

Igrač Bajerna iz Minhena Frank Riberi rekao je da se njegova ekipa ne plaši eventualnog susreta sa Real Madridom u polufinalu Lige šampiona ili sa Barselonom, u finalu.
Neće biti problem ako se u nastavku suočimo sa Realom ili Barselonom. Ne plašimo se, mi smo Bajern. Ne krijemo se ni od koga – rekao je Riberi.
Žreb u Nionu je odlučio da Bajern u četvrtfinalu igra protiv Olimpika >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << iz Marseja.
Neće biti lako, ne postoji lak žreb. U Marseju je fantastična atmosfera. Ljudi žive za fudbal i 60.000 navijača će biti protiv nas. Ipak, dobili smo pristojan žreb, ranije sam istakao da bi bilo lakše da izbegnemo Barselonu ili Real i zbog toga sam zadovoljan – kazao je francuski reprezentativac.
Riberi je 2007. godine za nešto više od 25 miliona evra prešao u Bajern upravo iz Olimpika.
Bajern u prvom meču četvrtfinala gostuje Olimpiku 28. marta, dok se revanš igra u Minhenu 3. aprila.
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.