Izvor: Blic, 26.Nov.2016, 16:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Premijer liga BiH: Krupa ide ka Ligi za šampiona

Fudbaleri Krupe pobedili su Široki rezultatom 1:0 u utakmici 17. kola, a gol odluke postigao je mladi Nikola Dujaković u 40. minutu.

Ovim trijumfom domaći tim je napravio veliki korak ka plasmanu u Ligu za šampiona BiH to jest osvajanju prvih šest mesta.

Ekipa Slobodana Starčevića bodovno se izjednačila sa Radnikom koji nije uspeo da kruniše puno bolju igru protiv Viteza. Bijeljinski tim je remizirao 1:1 golom Delimira Bajića u 84. minutu, dok je goste u vođstvo >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << doveo autogolom Mladen Zeljković u 21 minutu.

Radnik je promašio nekoliko sjajnih prilika a Đurić je pogodio i stativu.

Rezultati 17. kola: Radnik – Vitez 1:1, Krupa – Široki 1:0, Mladost – Olimpik 3:0, Čelik – Sloboda 0:2,

Sutra igraju Metalege – Sarajevo u 13 časova.

Poredak: Zrinjski 35, Radnik 30, Krupa 30, Sarajevo 28, Sloboda 26, Željezničar 26, Široki 23 , Mladost 22, Vitez 20, Metalege 12, Čelik 9, Olimpik 9 bodova. D.D.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.