PRIMERA: Selta preuzela peto mesto, Granada pred opasnom zonom (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 25.Apr.2016, 22:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Selte iz Viga savladali su ekipu Granade rezultatom 2:1 u poslednjem meču 35. kola španske Primere. Junak pobede bio je dvostruki strelac Aspas, dok je gol za Seltu postigao El Arabi.
Ekipa Selte pobedom nad Granadom preskočila je Atletik iz Bilbaa na petom mestu Primere i približila se Viljrealu na četiri boda zaostatka. Tim iz Viga poveo je u 16. minutu iz penala preko Aspasa. U 69. minutu El Arabi poravnava, ali Aspas drugim svojim golom donosi nadu svojoj ekipi da >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Selta naredne sezone može i do Lige šampiona.
Do kraja prvenstva ostalo je još tri kola.
PRIMERA: Nijedan torpedo ‘žute podmornice’ nije pogodio Sosijedad (VIDEO)

Sa druge strane, Granadu očekuje grčevita borba za opstanak, pošto imaju samo bod više od Sportinga, koji je prvi ispod crte.