Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 02.Avg.2023, 10:37

Olimpija “probušila” Ludogorec u 92. minutu, pa odbranila penal u 101. za prolaz!

Kakva završnica na stadionu “Stožice” Apsolutno ludilo na stadionu “Stožice” u Ljubljani! Olimpija je uspela da posle neverovatne drame i gola u 92. minutu revanš meča drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona izbaci bugarskog šampiona, ekipu Ludogoreca iz Razgrada – 2:1 (1:1)! Prvi meč završen je rezultatom 1:1, delovalo je da će tako biti i ovde i […]
Vest Olimpija “probušila” Ludogorec u 92. minutu, pa odbranila penal u 101. za prolaz! objavljena je na sajtu Vojvodina uživo.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona