Novosađani do druge pobede

Izvor: TV Arena Sport, 11.Okt.2015, 16:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novosađani do druge pobede

Vojvodina je posle četriri kola došla do druge pobede u Ligi šampiona rezultatom 19:27 (10:14). Izabranici Nikole Markovića slavili su u Prešovu i ostavili slovenački Tatran na nuli.

Vodio je Tatran 7:6 u 15. minutu, a onda je usledila ključna serija Novosađana 5:0 za prednost 11:7 u 21. minutu. Kada su Lale povele 18:11 u 37. minutu bilo je jasno da će doći do novih bodova.

Najefikasniji u timu Vojvodine bio je srpski reprezentativac Filip Marjanović, koji je osam puta zatresao mrežu Slovaka.

Nastavak na TV Arena Sport...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TV Arena Sport. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TV Arena Sport. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.