Mogu li PSŽ i Siti išta da zamere Mažiću?

Izvor: Press, 07.Apr.2016, 11:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srpski arbitar Milorad Mažić našao se u centru pažnje u prvih 15 minuta prve utakmice četvrtfinala Lige šampiona između Pari Sen Žermena i Mančester sitija.
Mažić je već u prvom minutu pokazao opravdano žuti karton igraču PSŽ Davidu Luizu posle prekršaja nad Serhiom Aguerom.

Prva sporna >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << situacija dogodila se u 7. minutu. Matuidi je krenuo krema golu Sitija, a u šesnaestercu građana ga je oborio Mangala. Svi igrači i navijači domaćeg tima su protestovali tražeči penal, ali je Mažić pokazao da se meč nastavi.
Srpski arbitar je ipak dosudio penal za domaći tim u 12. minutu. Mažić je pokazao na belu tačku posle duela Sanje i Davida Luiza u šesnaestercu gostiju.
Igrači Sitija su protestovali, ali Mažić nije želeo da promeni svoju odluku.
Ibrahimović je dva minuta kasnije izveo penala, a njegov udarac odbranio je Hart.

Mažić je na ovom meču podelio šest žutih kartona igračima PSŽ-a i Sitija. Utakmica je završena bez pobednika, 2:2.

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.