Mitrogol opet rešeta! Gol u nadoknadi za preokret Al Hilala VIDEO

Izvor: B92, 15.Feb.2024, 20:07

Fudbaleri Al Hilala savladali su iranski Sepahan rezultatom 3:1 (0:1) u meču osmine finala azijske Lige šampiona.

Heroj lidera šampionata Saudijske Arabije bio je ponovo Aleksandar Mitrović, koji je u nadoknadi vremena postigao gol za preokret svog tima.

Glavom je u svom stilu, majstorski, doneo 2:1 i rastužio "domaće" na neutralnom terenu u Maleziji.

Sepahan je vodio od 37. minuta kada je Rezaejan pogodio za 1:0.

Od početka do kraja su se >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Iranci branili i čekali kontre, ali su primili gol u 57. minutu kada je Malkom izjednačio na 1:1.

Al Hilal je napadao, sa Mitrovićem i Sergej Milinković-Savićem u postavi, a onda je srpski napadač u nadoknadi doneo preokret.

Tada je Sepahan potpuno pao, a u sedmom minutu je i Al Hamdan postigao gol za konačan i ubedljiv trijumf Al Hilala.

Bila je ovo 24 uzastopna pobeda tog tima, 21 u zvaničnim i još tri u prijateljskim utakmicama.

Pogledaj vesti o: Liga Šampiona