MILAN RASPOLOŽENJE IZ LIGE ŠAMPIONA PRENOSI I NA SERIJU A: Rafael Leao neuhvatljiv za Leće! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 23.Apr.2023, 20:17

Sigurna pobeda! Aktuelni šampion Italije, Milan, došao je do pobede nad ekipom Lećea u 31. rundi italijanske Serije A – 2:0. Koban po gosta danas je bio Rafael Leao. Prvo je u 40. minutu pogodio na asistenciju Tonalija. Milan je na poluvremenu imao prednost od 1:0. I onda 75. minut. Ponovo nezaustavljivi trk Leaa sa ... Read more
The post MILAN RASPOLOŽENJE IZ LIGE ŠAMPIONA PRENOSI I NA SERIJU A: Rafael Leao neuhvatljiv za Leće! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona