Liverpul već u četvrtfinalu, deklasirao Porto

Izvor: Beta, 15.Feb.2018, 00:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Liverpula došli su nadomak plasmana u četvrtfinale Lige šampiona, pošto su večeras u prvoj utakmici osmine finala u gostima pobedili Porto sa 5:0.Ekipa Jirgena Klopa je na stadionu Dragao u potpunosti nadigrala domaćina koji je samo u par navrata pripretio golmanu Lorisu Kariusu.Liverpul je poveo u 25. minutu golom Sadia Manea na asistenciju Žoržinja Vajnalduma, da bi na 2:0 povisio Mohamed Salah samo četiri minuta kasnije.Gosti iz Engleske u drugom poluvremenu su rešili pitanje pobednika, a praktično i obezbedili plasman u četvrtfinale. Prvo je Mane u 53. povisio na 3:0, da bi Roberto Firmino u 70. doveo "crvene" do ...
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona