LŠ (U19) - Zvezda na pragu nokaut faze!

Izvor: Sportske.net, 11.Dec.2019, 17:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sve se odvija u pravom smeru.

U okviru poslednjeg kola grupne faze omladinske Lige šampiona, mladi fudbaler Crvene zvezde gostuju u Pireju ekipi Olimpijakosa.

Grčki sastav je ostao bez šansi za plasman u dalji tok takmičenja, dok je Zvezda na dobrom putu da ostvari plasman među 16 najboljih.

Nakon 45 minuta puleni Slavoljuba Đorđevića vode u Grčkoj sa 0:1. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<

Dobru priliku imali su domaći fudbaleri u 27. minutu, ali je Katić odlično intevenisao i sačuvao svoju mrežu.

Igrao se 42. minut kada su Zvezdini omladinci stigli do prednosti, gol je postigao Radulović.

Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata, dodajemo da Zvezdi na ruku ide i rezultat iz Minhena, gde Bajern vodi protiv Totenhema sa 1:0.

Trenutno stanje na tabeli grupe B je sledeće, Bajern prvi sa 14 bodova, Zvezda druga sa 11, slede Totenhem sa sedam bodova i Olimpijakos sa jednim.