Izvor: BanjalukaLive.com, 15.Mar.2012, 14:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LŠ: Ivanović odveo Čelzi u četvrtfinale

Fudbaleri Čelsija plasirali u četvrtfinale Lige šampiona, pošto su u srijedu uveče pobijedili Napoli, poslije produžetaka sa 4:1, a odlučujući gol postigao je srpski reprezentativac Branislav Ivanović. U regularnom dijelu utakmice Čelsi je uspio da pobijedi 3:1, a pošto je isti rezultat bio u Napoliju u prvom meču na Stamford Bridžu igrali su se produžeci. U dodatnih 30 minuta, veliku pobjedu Čelsiju Ivanović je donio golom u 104. minutu. Prije Čelsija u četvrtfinale najjačeg klupskog takmičenja plasirali su se Milan, APOEL, Marselj, Benfika, Bajern Minhen, Barselona i Real Madrid. Parovi četvrtfinala biće poznati poslije žrijeba 16. marta. (Beta)

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.