Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Dec.2019, 21:52

LIGA ŠAMPIONA: Het-trik Milika i MAJSTORIJA Salaha odveli Napoli i Liverpul u osminu finala (VIDEO)

Poslednje kolo grupne faze elitnog takmičenja.
Fudbaleri Liverpula i Napolija obezbedili su plasman u osminu finala Lige šampiona pobedama u poslednjem kolu grupe E. Aktuelni šampion Evrope savladao je Salcburg na "Red Bul Areni" rezultatom 2:0 (0:0), dok su "Napolitanci" deklasirali Genk rezultatom 4:0 (3:0).
Meč u Austriji odlučen je za samo dva minuta u drugom poluvremenu. Gosti su poveli preko Keite, kome je sjajno asistirao Mane, dok je drugi pogodak na majstorski način postigao Salah, preciznim udarcem desnom nogom praktično iz mrtvog ugla.
Prvo poluvreme na "Red Bul Areni" je bilo jako uzbudljivo, ali...
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona