LIGA 1 Goleada u Monaku, Marselj posle preokreta do pobede

Izvor: 011vodič.com, 15.Sep.2019, 23:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sedam golova u Monaku dovoljno govori o tome kakav je fudbal viđen u duelu istoimenog domaćina i Olimpika iz Marselja. Bodovi su bili neophodni i jednima i drugima, pa će ovaj duel u lepšoj uspomeni da ostane igračima gostiju – 3:4 (2:2).
Kladionica MaxBet nudi kvotu 2,15 na pobedu PSŽ protiv Real Madrida u Ligi šampiona.
Monako je najavio ofanzivu već u 17. minutu, kada je sa bele >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << tačke došao do prednosti. Sigurni realizator bio je Ben Jeder, posle penala koji je skrivio Kamara, pošto je rukom pokušao da promeni lopti pravac. Isti igrač bio je strelac i desetak minuta kasnije.

Ipak, u samo tri minuta, Olimpik je došao do izjednačenja. Benedeto je prvi od dva pogotka postigao u 38. minutu, posle odličnog pasa Germana, strelca izjednačujućeg pogotka u 41. minutu.
Samo 15-ak minuta igre u drugom poluvremenu bilo je dovoljno timu iz Marselja da dođe do preokreta. Pajet je postigao možda najllepši pogodak na meču.

Na velikih 4:2 postavio je Benedeto, drugim golom, dok je u 75. Keita postavio konačan rezultat.
Poslednjih nekoliko minuta susreta na terenu je proveo i Nemanja Radonjić.