Izvor: HotSport.rs, 06.Okt.2015, 22:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

KAKAV BI TO BIO TANDEM: Ibra ide kod Kake

Zlatan Ibrahimović je pre nekoliko meseci izjavio da će se mnogi iznenaditi kada budu čuli ime njegovog narednog kluba, a ono o čemu pišu italijanski mediji svakako je iznenađenje.

Naime, mediji sa “čizme” reprezentativca Švedske već sada sele u redove Orlanda, člana MLS lige, za koji već nastupa jedna velika svetska zvezda – Rikardo Kaka.
Navodi se da Ibrahimović jednostavno više nema motiva da igra u Pari Sen Žermenu sa kojim dominira u šampionatu >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Francuske, ali klub nikako ne uspeva da uradi nešto više u Ligi šampiona.
Oborio je brojne rekorde, pa se pretpostavlja da je vreme za rastanak. Ono što čudi je sam izbor, ako italijanski mediji imaju pravu informaciju, pšto se za Ibrahimovića iako ima 33 godine i dalje interesuju najveći evropski klubovi.
The post KAKAV BI TO BIO TANDEM: Ibra ide kod Kake appeared first on HotSport - Sportske vesti na jednom mestu i uvek na vreme.

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.