Izvor: B92, 13.Avg.2019, 23:22

Herojski Kluž i Krasnodar šokirali Seltik i Porto!

Rumunski Kluž i ruski Krasnodar su priredili velika iznenađenja i eliminisali iz kvalifikacija za Ligu šampiona favorite Seltik i Porto.
Kluž je na gostovanju slavio sa 4:3, golom u 97. minutu, dok je Krasnodar u Portugalu posao završio za manje od 35. minuta.
Pravi spektakl je viđen na stadionu Seltik park, na koji je stigao Kluž posle 1:1 u prvoj utakmici.
Gosti su poveli u 27. minutu preko Ćiprijana Joana Deača, koji je posle asistencije Bilela Omranija savladao golmana Skota Bejna.
Sve do 51. minuta su mreže mirovale, a onda je izjednačenje doneo Džejms Forest, da bi već deset minuta kasnije Odson Eduard doneo prednost Seltiku od 2:1.