LŠ (kval.) - Velika iznenađenja u Glazgovu i Portu!

Izvor: Sportske.net, 13.Avg.2019, 23:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Favoriti eliminisani.

Seltik je u Glazgovu dočekao ekipu Kluža, gosti su slavili sa 3:4 (0:1), pa kako je prvi susret u Rumuniji okončan sa 1:1, Kluž ide dalje.

Poveli su fudbaleri Kluža u 27. minutu preko Deaca i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U nastavku Seltik za 10 minuta dolazi do preokreta, golove u 51. i 61. minutu postižu Forest i Eduard.

Ipak, penal za goste u 74. minutu, Omrani ga pretvara u pogodak.

Samo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << dva minuta kasnije, Kristi postiže gol i Seltik ponovo vodi.

Nisu se gosti iz Rumunije predali, Omrani postiže gol za 3:3, da bi u sedmom minutu nadoknade Tučudean odveo Kluž dalje!

Veliko iznenađenje na "Dragau", gde je Porto ugostio Krasnodar, Portugalci su slavili na gostovanju sa 1:0, ali su večeras poraženi sa 2:3 (0:3), te ruski sastav ide dalje.

Za pola časa igre u prvom poluvremenu veliku prednost je stekao Krasnodar, čak 3:0.

U strelce su se u pisali Toni Vilhena i u dva navrata Sulejmanov.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, Porto se vratio u igru u 57. minutu, kada je Ze Luis bio strelac, da bi u 76. minutu Dijaz vratio potpunu neizvesnost.

Ipak je Krasnodar uspeo da izdrži i igraće plej-of za Ligu šampiona, dok će portugalski velikan morati da se zadovolji plej-ofom za Ligu Evrope.