Izvor: Sportske.net, 29.Maj.2020, 22:49

Haverc je nezadrživ, vodi "Farmaceute" u Ligu šampiona!

Haverc je nezadrživ, vodi Farmaceute u Ligu šampiona!

Neverovatan je igrač mladi Kai Haverc.
Frajburg je u okviru 29. kola nemačke Bundeslige dočekao Leverkuzen, a gosti su izašli kao pobednici iz ovog duela.
Jedini gol na ovom meču postigao je sjajni Kai Haverc, mladić koji i dalje nema 21 godinu i koji je već postigao svoj 35. gol u karijeri u Bundesligi, nešto što nikome nije pošlo za rukom do sada.
Gol smo videli početkom drugog poluvremena u 54. minutu kada je Bejli uspeo da izigra odbranu gostiju, dodao je do Haverca koji je samo takao loptu, dovoljno za pobedu.
Leverkuzen se ovom pobedom vratio na pobedničke staze, stigao do 17. pobede u sezoni i što je najbitnije, pobegao je Menhengladbahu na 3 boda razlike, iako ima utakmicu...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona