Gazeta: Murinjo se vraća u Premijer ligu

Izvor: B92, 13.Dec.2023, 18:29

Gazeta: Murinjo se vraća u Premijer ligu

Portugalski trener Žoze Murinjo mogao bi uskoro da promeni sredinu.

Prema pisanju Gazere delo Sport, portugalski stručnjak se vraća po još jedan put u Premijer ligu.

Za Murinja je zainteresovan Njukasl koji bi mogao da postane trener ekipe koja se ove godine takmiči u Ligi šampiona.

Period adaptacije mu ne bi bio problem jer je Murinjo u Premijer ligi vodio ekipe Čelsija, Mančester junajteda i Totenhema.

Murinju sa Romom ugovor ističe na >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kraju sezone i veliko je pitanje hoće li Portugalac nastaviti da vodi ekipu iz Rima i naredne sezone.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona,   Manchester United,   Twiter

Nastavak na B92...






Povezane vesti

Murinjo se vraća u Premijer ligu

Izvor: Nezavisne Novine, 13.Dec.2023

Portugalski trener Žoze Murinjo mogao bi uskoro da promijeni sredinu.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.